Bugün: 18.01.2019

Gıda Tarım ve Hayvancılık Sektörü İstişare toplantısı yapıldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Sektörü İstişare toplantısı yapıldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hasan Özlü, beraberinde Bakanlık yöneticilerinden oluşan 7 kişilik bir heyetle Karabük Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünü ziyaret ettiler. 13.02.2018 09:44

 

Konuklar ilk olarak Çelik toplantı salonunda İl Tarım Müdürü, İlçe Tarım Müdürleri, Şube Müdürleri ve teknik personelin bulunduğu bir bilgilendirme toplantısına katıldılar. İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Şahin tarafından yapılan bilgilendirme sunumunda müdürlüğün  genel yapısı,  il ve ilçeler ile ilgili teknik bilgiler verilirken, ayrıca üreticiler için yapılan projeler, çiftçiye sağlanan destekler ve yaşanılan sorunlar ile çözüm önerileri üzerinde duruldu.

Programın öğleden sonraki bölümünde ise Karabük İli Gıda Tarım ve Hayvancılık Sektörü istişare toplantısı il ve ilçelerdeki üreticiler ve çiftçilerin katılımları ile İl Müdürlüğü salonunda gerçekleştirildi. Oturumu yöneten Müsteş Hasan Özlü, beraberindeki yöneticiler ile birlikte Karabük’e geldiklerini ve sorunları yerinde dinlemek istediklerini belirtti. Karşılıklı soru cevap şeklinde ilerleyen oturum uzun süre devam ederken çiftçilerin  talepleri ve sorunlarının tek tek not alınarak gerekli cevapların verileceği ifade edildi.

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.