Bugün: 22.02.2019

Kanyon Park (Spor Vadisi) Projesinin Temeli Atılıyor

Kanyon Park (Spor Vadisi) Projesinin Temeli Atılıyor

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili´nin 2014 seçim projeleri arasında yer alan ve Cazibe Merkezi olarak adlandırdığı Kanyon Park (Spor Vadisi) Projesinin temeli 22 Haziran Cuma, saat 18:30´da, görkemli bir tören ile 5000 Evler Mh. Kanyon Köprü mevkiinde atılıyor.21.06.2018 20:58


Temel atma töreniyle birlikte Coşkun Sabah konseri ve havai fişek gösterileri yapılacak.

Bulak deresi olarak bilinen bölgede gerçekleşecek proje ile Batı Karadeniz'in en kapsamlı spor ve eğlence merkezi kurulmuş olacak. Karabük'ün sosyal yaşamına zenginlik katacak olan Kanyon Park (Spor Vadisi) projesinde, her yaş grubunun yararlanabileceği aktiviteler olacak.

Kanyon Park Peyzaj düzenleme projesi kapsamında macera parkı, alışveriş merkezi, şelale, restaurant, mesire alanları, gençlik kampı, ağaçlandırma alanları, düğün salonu, spor sahaları, çocuk oyun alanları, gölet gibi spor ve eğlence alanları olacak olup, projenin peyzaj alanı 310.000 m2, spor tesisleri alanı ise 17.000 m2'dir.

22 Haziran Cuma günü saat 18:30'da Coşkun Sabah konseri ve havai fişek gösteri eşliğinde temeli atılacak olan Kanyon Park projemizin temel atma törenine tüm Karabük halkı davetlidir.

Diğer KARABÜK GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.