Bugün: 16.01.2019

Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor

Ramazan Etkinlikleri Devam Ediyor

Karabük Belediyesi tarafından 29 ayrı mahallede çocuklara yönelik düzenlenen Mahalle Şenlikleri her gün aralıksız bir mahallede devam ediyor. Düzenlenen Ramazan etkinliklerinde çocuklar kadar büyüklerde doyasıya eğleniyor. Şenliklerin bu seferki adresi Adatepe Mahallesi oldu. 27.05.2018 22:57

Yapılan yarışmalarla hoş vakit geçiren çocuklara Karabük Belediyesi tarafından pamuk şeker ve patlamış mısır dağıtılıyor.

Çocuklarıyla birlikte etkinliğe katılan aileler ise; “Çocuklarımızla birlikte Karabük Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikleri izlemeye geldik. Ramazan Şenliklerinin bizim mahallede düzenlenmesinden dolayı çok mutluyuz. Burada Çocuklarımızla birlikte çok güzel bir gece geçirdik. Karabük Belediyemize, çocuklarımıza böylesine güzel bir eğlenceyi sundukları için teşekkür ediyoruz" dedi.

Ramazan etkinliği 27.05.2018 Pazar saat 21.00'de Kapullu Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi önünde devam edecek olup, tüm halkımız davetlidir.

Ramazan Etkinliklerine katılmak isteyenler www.karabuk.bel.tr adresinden şenliklerin yerini ve günlerini öğrenebilirler.

 

 

 

Diğer KARABÜK GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.