Bugün: 23.02.2019

Rektör Polat’a YÖK’ten Hayırlı Olsun Ziyareti

Rektör Polat’a YÖK’ten Hayırlı Olsun Ziyareti

Rektör Polat’a YÖK’ten Hayırlı Olsun Ziyareti23.03.2015 18:33


 

 

Karabük Üniversitesi Rektörlüğüne seçilen Prof. Dr. Refik Polat’a ilk hayırlı olsun ziyaretini Yükseköğretim Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Abdullah Çavuşoğlu yaptı.
Makamda gerçekleşen ziyarette Rektör Prof. Dr. Refik Polat’a hayırlı olsun dileklerini Çavuşoğlu: “Sayın Rektörümüzü, Rektörlüğünün ilk gününde ziyarette bulundum. Kendisini tebrik ediyorum. Karabük Üniversitesi genç bir üniversite olmasına rağmen oldukça hızlı yol kat etmiş bir üniversite. Bu gidişatın yeni Rektör Prof. Dr. Refik Polat Bey ile devam edeceği kanaatindeyim. Rektörümüze, Üniversitemize bundan sonraki dönemlerde başarılar diliyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Refik Polat, “İlk olarak Üniversitemiz Öğretim Üyelerinin ardından Yükseköğretim Genel Kurulu’nun son aşamada ise Sayın Cumhurbaşkanımızın uygun görmesi ile bu makama geldim. Ziyaretiniz beni çok mutlu etti. Bunun için sizlere çok teşekkür ediyorum. Ben görevimi bir bayrak yarışına benzetiyorum. Bugün itibarı ile bayrağı önceki rektörlerimizden bayrağı devralarak o yarışı daha hızlı, yapılanların üstüne daha büyük başarılar koyarak, daha hızlı bir şekilde o yarışı devam ettirmek istiyorum. Bunu kendime amaç edindim. Karabük Üniversitemizi, Akademik, İdari Personelimiz, Çalışanlarımız ve 42 Bin öğrencimiz ile hak ettiği en güzel yerlere taşıyacağız. Bölgemizin, Ülkemizin ve Ülkelerin gıpta ile bakacağı Uluslararası bir üniversite olma yolunda gece gündüz çalışacağım. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Heyecanlı, huzurlu, istekli, idealleri olan Ben herkesi kucaklamak için bu makamdayım” dedi.


Etiketler: Rektör Polat’a YÖK’ten Hayırlı Olsun Ziyareti

Diğer KARABÜK GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.