Bugün: 16.01.2019

SYM’lerdeki Okuma Yazma Kursiyerlerine Sertifikaları Verildi

SYM’lerdeki Okuma Yazma Kursiyerlerine Sertifikaları Verildi

Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile Karabük Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezlerinde açılan okuma yazma kurslarını başarı ile tamamlayan 117 kursiyere düzenlenen törenle sertifikaları verildi. 08.05.2018 21:43

 

 

Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen sertifika teslim törenine Vali Kemal Çeber, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, kurum müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, kursiyerler ve davetliler katıldı.

 

Beden Dili kursu öğrencileri eşliğinde söylenen İstiklal Marşımızın ardından kursiyerlere sertifikaları Vali Kemal Çeber tarafından verildi.

 

Sertifika töreninin ardından Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi tarafından Sosyal Yaşam Merkezlerinde açılan Takı Kursu, Resim Kursu, Bilgisayar Kursu, Dikiş-Nakış Kursu ve El Sanatları Kursu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından yapılan ürünlerin yer aldığı serginin kurdelesini kesen Vali Kemal Çeber, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve protokol üyeleri sergiyi gezerek kurs öğretmenlerinden ve Halk Eğitim Merkezi Akşam Sanat Okulu Müdürü Dursun Yeşiloğlu’ndan kurslar hakkında bilgi aldılar.

 

Diğer KARABÜK GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.