Bugün: 18.01.2019

Vali Çeber Gazetecilerle kahvaltıda buluştu

Vali Çeber Gazetecilerle kahvaltıda buluştu

Vali Kemal Çeber “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle Karabük ilinde görev yapan gazetecilerle dün Karabük Polisevinde sabah kahvaltısında bir araya geldi. 09.01.2018 13:13

 

 

Karabük Polisevinde gerçekleştirilen kahvaltı programına, Vali Kemal Çeber, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Cihan Ulukaya, kurum müdürleri, Karabük Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kaya, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Serap Karaoğlu, Karabük İletişim Derneği Başkanı İlhan Alpboğa, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Karabük Şube Başkanı Semih Gülen, ilimizde görev yapan yazılı ve görsel basın mensupları ile Ajans temsilcileri katıldı.

 

Karabük gündemine ilişkin konularda açıklamalarda bulunan Vali Çeber, “Meslek ilkelerini ve etiğini göz önünde tutarak, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla çalışmalarını devam ettireceğine inandığım, zaman ve mekân mefhumu gözetmeden görevini yerine getirmeye çalışan ilimizde görev yapan değerli basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, görevlerinizde başarılar diliyorum.”diye konuştu.

 

 

Diğer KARABÜK GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.