Bugün: 18.01.2019

Karabük’e Yanık Merkezi Kurma Çalışmaları

Karabük’e Yanık Merkezi Kurma Çalışmaları

AK Parti İl Başkanı Av İsmail Altınöz, Karabük Eğitim Araştırma Hastanesinde yapımı devam eden Yoğun Bakım Ünitesine ilave kısım ile Yanık Ünitesi servisinde incelemelerde bulundu06.02.2018 10:13

 

 

. Çalışmalar bittiğinde yoğun bakım ünitesinin yakın bir zamanda, yanık ünitesinin ise Mayıs ayında hizmete gireceğini belirten  AK Parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, “Yanık merkezi Karabük için büyük bir ihtiyaç. Karabük’te bir yanık vakası olduğu zaman helikopterle başka illere göndermemiz gerekiyor. Bunun önüne geçmek için yanık merkezini kuruluyor  ve bununla ilgili olarak  çalışmalar devam ediyor” dedi.

Yanık Merkezinin kurulması ile birlikte Karabük’ün sağlık alanında çok büyük aşama kaydedeceğini ifade eden AK Parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz  “Zaten  Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin A tipi hastane konumunda  ve büyük ameliyatlar da  yapılmaya başlandı. Kalp, Kalp pili, BY-Pass, Anjio gibi ameliyatlar dahi yapılıyor. Bütün doktorlar aynı anda polikinik yapar hale geldi. Ayrıca Hastanede  Onkoloji, refleoloji gibi bölümler de daha önce açılmıştı” dedi.

Diğer SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.