Bugün: 19.02.2019

MEDİKAR dev projelere öncülük ediyor

MEDİKAR dev projelere öncülük ediyor

25 Milyar Dolarlık Sağlık Turizminden Karabük ilinin de yararlanması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Karabük Özel Medikar Hastanesi Genel Müdür ve Başhekimi Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu “Sağlık Turizmin de durmak yok, yola devam” dedi. 16.08.2016 15:54

Boyacıoğlu, MEDİKAR yönetim kurulu üyesi Çağrı Güleç, Kurumsal Pazarlama ve İletişim Koordinatörü Dr. İlker Telli, Ürdün Dostluk Derneği Başkanı ve Medikar Acil Doktoru Yusuf  Alrashdan, İş adamları Mutasim Mücahit, Ahmed Dababseh ve Dr. Ziyad Alrawshdeh’den  oluşan Ürdün heyeti ile İstanbul ilinde Sağlık Turizmi konusundaki projeleri konuşmak için bir araya geldiler. Toplantı Ürdünlü İş adamı Mutasim Mücahit’in ofisinde yapıldı.

Karabük ve Batı Karadeniz Bölgesinin ekonomisine katkı sağlamak Medikar Hastanesinin görevleri arasında yer aldığını belirten Genel Müdür ve Başhekim  Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu “25 Milyar dolarlık pastadan pay alan iller İstanbul-Ankara- İzmir- Antalya ve şimdi de Samsun başladı. Sinop ile Gebze arasındaki boşluğu bölgemizin sağlıkta öncü kuruluşlarından olan Karabük Özel Medikar Hastanesi olarak biz doldurmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.  Burada da öncü olmak için çalışıyoruz. Bu alanda somut adımlarımızı “durmak yok yola devam” sloganı ile atmaya devam ediyoruz. Ürdünlü iş adamı Mutasim Mücahit’in  İstanbul’daki ofisinde   Sağlık Turizmi konusundaki çalışmalar ve projeler hakkında somut adımları attık. Ön protokol imzaladık” dedi.

Diğer SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.