Bugün: 20.10.2018

YENİCE ŞEHİR STADI IŞIKLANDIRILMALIDIR

YENİCE ŞEHİR STADI IŞIKLANDIRILMALIDIR

YENİCE Şehir Stadının ışıklandırılması isteniyor. Karabük İlinin Safranbolu’dan sonra ikinci büyük ilçesi olan Yenice Şehir Stadında ışıklandırma olmaması üzüntü ile karşılanıyor. 09.01.2018 13:09

 

Önceki yıllarda Bölgesel Amatör Lige kadar yükselen ve bu ligde 2 sezon geçiren Yenice İlçesi futbola düşkünlüğü ile tanınıyor. 2 yıl amatör futboldan uzak kalan Yeniceli gençler, geçtiğimiz aylarda Rasim Kökçü ve arkadaşlarının girişimleri ile tekrar Yenice Cebecispor’u aktif hale getirdiler ve Karabük Amatör ligine katılımını sağladılar.

İlçede bu gelişmeler olurken gençler, gece idmanı yapabilmek ve maçlara hazırlanabilmek için ilçe stadının ışıklandırılmasını istiyorlar.

Geçtiğimiz yıllarda çok büyük bir yatırımla suni çimle kaplanan, tribünleri yenilenen ve son derece modern bir sosyal tesise kavuşan Yenice İlçesinin Şehir Stadının ışıklandırılmasının çok büyük bir yük getirmeyeceği ve halkın yaz mevsiminde dolaşıp,  spor yapması için de ışıklandırmanın yapılmasının faydalı olacağı dile getiriliyor.

 

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.