Bugün: 14.12.2018

BAŞKAN SEMERCİ, BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ, BELEDİYE PERSONELİ VE MUHTARLARLA İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN SEMERCİ, BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ, BELEDİYE PERSONELİ VE MUHTARLARLA İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Devrek Belediyesi Meclis Üyeleri, belediye personeli ve muhtarlarla iftar yemeğinde bir araya geldi. 27.05.2018 22:56

Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, belediye meclis üyeleri, belediye personeli ve muhtarlara Yaşam Park’ta iftar yemeği verdi. Ramazan ayının kaynaşma ayı olmasını fırsat bilen belediye meclis üyeleri, belediye personeli ve muhtarlar iftar yemeğinde bir araya gelerek hep birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşadılar. Eşi Gönül Semerci’yle birlikte konuklarını kapıda karşılayan Başkan Semerci masaları tek tek dolaşarak davetlilerle yakından ilgilendi.

İftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mustafa Semerci, “Şükürler olsun bizleri sağlık ve mutluluk içerisinde bu mübarek aya kavuşturan Yüce Rabbimize. Toplumumuzda birlik, beraberlik, kardeşlik ve duyarlılık vardır. Mübarek Ramazan ayı bu duyguların en doruğa çıktığı aydır. Dolayısıyla bu mübarek ayı var gücümüzle ibadetle, iyiliklerle ve oruçla geçirmeye çalışmalı ve bizleri Kadir Gecesi ile Ramazan Bayramına ulaştırması için Yüce Rabbimize niyazda bulunmalıyız” dedi.

Yaşampark’ta düzenlenen iftar yemeğine Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, AK Parti İlçe Başkanı Serdar Kelebek, AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Ahmet Çolakoğlu, il genel ve belediye meclis üyeleri, AK Parti ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları üyeleri, mahalle ve köy muhtarları, Devrek Belediyesi Şehir Bandosu üyeleri, çok sayıda belediye personeli ile aileleri katıldı.

Diğer TÜRKİYE GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.