Bugün: 16.01.2019

Otomotiv sektörü 9. Aftermarket Konferansı’nda buluşacak

Otomotiv sektörü 9. Aftermarket Konferansı’nda buluşacak

T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın özel desteği ve Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD), Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) ve Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS) iş birliğiyle yapılan “9. Aftermarket Konferansı” otomotiv sektöründen birçok uzmanı 25 Mayıs’ta bir bir araya getirecek. 07.05.2018 13:10


‘Değer zinciri tek çatı altında’ mottosuyla yola çıkan ve bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan konferansta, otomotiv sektöründen uluslararası uzman ve yöneticiler, üst düzey katılımcılarla bir araya gelerek, yenileme pazarındaki güncel uygulamaları, sorun ve fırsatları, Türkiye’nin yanı sıra küresel boyutta tartışacak.

Dünyanın farklı noktalarından profesyoneller bir arada olacak

2010 yılından bu yana sektörün ilgili uzmanlarını bir araya getiren Aftermarket Konferansı’nda bu yıl Avrupa, ABD ve Çin'de faaliyet gösteren global ölçekli markaların temsilcileri ile Türkiye’deki marka temsilcileri bir araya gelerek Aftermarket sektörünün tüm yönlerini masaya yatıracaklar. Konferansta yer alacak kurumlar arasında LMC Automotive, Frost&Sullivan, Wolk Aftersales, PSA Group, Temot International Autoparts, Nexus Automotive,  Rapro, Mapa, Akyol Otomotiv, Autoking, Martaş gibi firmalar bulunuyor.

The Greenpark Hotel & Convention Center’da, Otomotiv sektöründeki üretici, tedarikçi, distribütör, bağımsız servis, enstitü, uluslararası dernek ve tüm paydaş kurumları bir araya getiren bu konferansa katılmak için www.taysadaftermarket.com’dan kayıt yaptırılması gerekiyor.

Diğer TÜRKİYE GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.