Bugün: 23.02.2019

Şehitlerin silah arkadaşından duygulandıran paylaşım

Şehitlerin silah arkadaşından duygulandıran paylaşım

Batman'da şehit düşen askerlerin silah arkadaşı acı haberi ameliyat için tedavi gördüğü memleketinde aldı. Yeniceli olan Uzman Çavuş Mehmet İnam, arkadaşlarının şehit haberi sonrası sosyal medya hesabından duygu dolu paylaşımda bulundu. 08.10.2018 18:19

Uzman Çavuş Mehmet İnam, bir süre önce ameliyat için izne ayrılarak memleketi Yenice’ye  ailesinin yanına geldi. Uzman Çavuş Mehmet İnam, askerde teröre karşı birlikte mücadele verdiği arkadaşlarının şehit olduğu haberini memleketinde aldı.İnam, sosyal medya hesabından duyduğu acıyı arkadaşlarının fotoğraflarını paylaşarak dile getirdi. Sosyal medya hesabından şehit olan arkadaşlarının fotoğraflarını paylaşan İnam, "İçimiz yanıyor mekanlarınız cennet olsun, güzel yiğitler" diyerek duygularını ifade etti.Kardeşi gibi gördüğü yakın arkadaşı Uzman Çavuş Neşet Gök'ün de şehit olduğunu öğrenen Mehmet İnam "Adam gibi adam kardeşim bitirdin beni. Mekanın cennet olsun güler yüzlü devrem" diyerek acısını paylaştı.

Yaralanan askerlerden Uzman Çavuş Yahya Şen‘in de şehit olmasıyla daha çok üzülen Mehmet İnam "Sen olsun yapmasaydın be devrem. Mekanın cennet olsun devrem güzel insan" yazdı.

 

Diğer YENİCE GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.