Bugün: 23.02.2019

AK Parti İlçe Başkanı Yılmaz Kırık

AK Parti İlçe Başkanı Yılmaz Kırık

Değerli Yeniceli hemşerilerimiz,rnrn27.12.2016 10:13

       
 Ülkemizde son günlerde yaşanan terör olaylarından büyük üzüntü duymaktayız. Yaşadığımız süreç ne olursa olsun, birlik ve beraberliğimizi asla bozmamalıyız. Hepimizinrnşahit olduğu bu hain planları bozmanın tek yolu, tek yürek, tek bilek ve derndimdik durmaktır. Milletimizin farkında olması gereken, dış güçlerin ülkemiz üzerinde kurduğu bu oyunları bozmak için, sivil toplum örgütlerinin ve siyasirnpartilerimizin bir araya gelmesidir. 24.12.2016 Cumartesi günü Yenice’nin Sesi, Yenice Gazetesi ve sivil toplum örgütlerinin ortaklaşa düzenlemiş olduğu Teröre Lanet yürüyüşüne halkımızla birlikte siyasi parti ilçe başkanları ve teşkilatlar olarak birlikte katıldık. Bu yürüyüşe destek veren bütün halkımız can-ı gönülden teşekkür ederiz. Teröre Lanet yürüyüşünde gösterilen birlik ve beraberlik sağlandığı müddetçe, dış güçlerin ve terör örgütlerinin planları ne olursa olsun, ülkemizi bölmeye güçleri asla ve aslan yetmeyecektir.

        Diğer taraftan, ülkemizde yaşanan bunca olumsuz süreçlere rağmen, AK Parti iktidarı ve İlçe Teşkilatı olarak çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz. 23.12.2016 günü Ankara’ya bir dizi ziyaretlerde bulunduk. Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcımız sayın Mehmet Ceylan beyi makamında ziyaret ettik. Bu ziyaretten çok memnun bir şekilde ayrıldık. Yenice’mize yakın bir zamanda çöp arabası ve çöp konteynırı sözlerini aldık. Akabinde Karabük Milletvekilimiz Prof.Dr.Burhanettin Uysal beyi TBMM’de ziyaret ettik. Hazırlamış olduğumuz projeler hakkında istişarede bulunduk. Allah’ın izniyle çok yakın zamanda Öğretmenevi, Gençlik Merkezi, Halı Saha, Yenice Meslek Yüksekokulu’na yeni bölümler açılması, Uzunkum ile Sanayi Sitesi arasındaki karayolunun aydınlatılması, Altınkaya İşmerkezi’nin 2/B sorununun çözülmesi, Filyos Çayı kenarındaki hazine arazilerinin yeniden planlanması ve cevizlik alan olarak kullanılan bölümün de sanayi alanına katılması için girişimlerinde bulunduk Ayrıca Yenice Emniyet Müdürlüğü’müze sıfır hizmet aracı tahsis edilmesini sağladık. Bu projelerde emeği geçen 23.dönem TBMM başkanımız Adalet ve Gençlik-spor eski bakanımız Karabük Milletvekilimiz sayın M.Ali Şahin beye, Karabük Milletvekilimiz sayın Prof.Dr.Burhanettin Uysal beye, İl Başkanımız sayı Timurçin Saylar beye ve AK kadrolarımıza teşekkür ederiz.


        Ak Parti Yenice İlçe Teşkilatı olarak 27.12.2016 Salı günü saat: 19.00’da Orman İşletme Salonunda İlçe Genişletilmiş Danışma Toplantısını gerçekleştireceğiz. Toplantımıza Karabük Milletvekilimiz sayın Burhanettin Uysal, İl başkanımız sayın Timurçin Saylar ve İl yönetim kurulunun katılımlarıyla yapılacaktır. Bu vesile ile halkımızı saat:19.00’daki toplantımıza davet ediyoruz. Bütün hemşerilerimizi can-ı gönülden selamlıyoruz. BİR OLACAĞIZ, DİRİ OLACAĞIZ, DİK OLACAĞIZ..

Yılmaz KIRIK

AK Parti Yenice İlçe Başkanı

Diğer YENİCE GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.