Bugün: 22.02.2019

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI KOCA:

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI KOCA:

“MÜLAKATIMIZ SAMİMİ BİR ORTAMDA GERÇEKLEŞTİ” 15.05.2018 10:49

AK Parti Karabük Milletvekili aday adayı Rıfat Koca, Karabük’te çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yaptı.

Aday adayı Koca açıklamasında, “Mülakat süreci benim adıma çok yararlı ve olumlu geçmiştir. Mülakat ortamında başvuru formuna dair şahsıma herhangi bir soru yöneltilmemiştir. Mülakat, AK Partimizin kıymet verdiği değerler üzerine sohbet ortamında, samimi bir yaklaşımla gerçekleşmiştir. ” dedi.

Her aday adayının mülakatta kaldığı süre kadar kendisine zaman tanındığını söyleyen Rıfat Koca, “Aday adayı arkadaşlarımın hemen hemen hepsi gibi bende aynı mülakat ortamına ve sorulara muhatap kaldım. 30 yılı aşkın süredir siyaset ve cemiyet hayatının içerisinde biri olarak tecrübelerimle Karabük halkına hizmet gayesi ile bu yola çıktık. Yakın çevrem, ailem, il ve ilçelerimizdeki dostlarımızın telkinleri ile bu kutlu davada AK Partimizin bir neferi olarak yola çıktım. Ön planda olan insanların bazı eleştirilere maruz kalması önlenemez bir durumdur. Bunlara bakmak yerine önümüze bakıp hizmet aşkı ve azmimizden hiçbir kayıp vermeden yolumuza devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

İlçemizin deneyimli siyasetçilerinden olan Rifat Koca, daha önceki yıllarda belediye başkanlığına aday olmuş, bir süre ilçe başkanlığı görevinde bulunmuş ve bir dönem de Ak Parti’den belediye meclis üyeliği görevini yürütmüştü. İlçemizdeki  bir çok derneğin kuruluşunda ve yönetiminde de  yer alan Rifat Koca, sosyal faaliyetlerde de ön sıralarda kendini göstermişti. Özellikle ilçemizin yüksekokula kavuşması için çaba gösteren ve sahibi olduğu dersaneyi yüksekokula karşılıksız devretmeyi de kabul etmişti.

ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

Adalet ve Kalkınma Partisi’nden milletvekili aday adayı olan Rifat Koca, pazar günü kutlanan anneler günü nedeniyle de bir mesaj yayınladı ve “tüm annelerin gününü kutluyorum.”dedi. Koca, “Anneler yılda bir kez değil, hergün hatırlanmalı ve günleri kutlanmalıdır. Anneler bir gül gibi görülmeli ve el üstünde tutulmalıdır” şeklinde görüş belirtti. Koca, “Cennet anaların ayağının altındadır” deyimini de hatırlattı.

 

Diğer YENİCE GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.