Bugün: 24.09.2018

AK Parti Yenice Teşkilatı’ndan Rektör Polat’a ziyaret

AK Parti Yenice Teşkilatı’ndan Rektör Polat’a ziyaret

AK Parti Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık ve yönetim kurulu üyeleri Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat’ı ziyaret etti. 06.10.2017 11:03

 

 

 

 

AK Parti Yenice İlçe Teşkilatı Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat  ile Yenice Meslek Yüksekokulu ile ilgili yeni bölümler açılması konusunda fikir alış verişinde bulundu. Gazetemize ziyaret ile ilgili açıklamada bulunan AK Parti Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık : “ Yenice Meslek Yüksekokulu’na yeni bölümlerin açılması Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat  hocamızla görüşerek fikir alışverişinde bulunduk.  Son günlerde Yenice basınında Yenice’de bulunan STK Temsilcileri’nin Yenice Meslek Yükseokulu’na yeni bölümler açılmalıdır açıklamaları  için de STK temsilcilerine ayriyeten teşekkür ediyoruz. İlçemizde Meslek Yüksekokulun gelişmesi için 7’den 70’e herkes beklenti içerisindedir. Yenice’nin beklentileri doğrultusunda AK Parti Yenice teşkilatı olarak yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat Yenice’ye bölüm açılması ile ilgi girişimler başlatacağını Meslek Yüksekokulun kapasitesinin artırılması için çalışmalar yapacağını bizlere söyledi. Rektör Polat’ın Yenice ile ilgili çalışmalar yapacağına inanıyoruz.”dedi.

AK Parti Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Karabük Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü  Kadir Öztürk ve yerel televizyonlardan BRTV’yi ziyaret etti.

 

Diğer YENİCE GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.