Bugün: 23.02.2019

Elektrik kesintileri vatandaşları çileden çıkarttı

Elektrik kesintileri vatandaşları çileden çıkarttı

Elektrik kesintileri vatandaşları çileden çıkarttı13.01.2015 17:32

Elektrik kesintileri vatandaşları çileden çıkarttı

 

 

 

İlçemizde  kar yağmasının ardından  son günlerde meydana gelen elektrik kesintileri vatandaşı çileden çıkardı.

İlçede  artan elektrik kesintileri vatandaşları çileden çıkarttı. Sık sık meydana gelen kesintiler yüzünden elektronik eşyalarının çoğunun yandığını yada zarar gördüğünü belirten vatandaşlar bu konuda TEDAŞ yetkililerine sitem ederek gereken hassasiyeti göstermediklerini ifade ettiler.Vatandaşlar, TEDAŞ’ın olası bir arıza durumunda kendilerine ulaşılmak için verilen arıza bildirim numaralarının ise sürekli meşgul olduğunu ifade ederek, bunun kasıtlı olarak yapıldığını iddia ettiler. TEDAŞ yetkililerinden elektrik sorununa bir an önce çözüm bulmasını isteyen vatandaşlar uğradıkları maddi zararın faturalarını da TEDAŞ’a keseceklerini söyleyerek bu konuda hukuki yollara başvuracaklarını belirttiler. Elektronik eşyaların da ciddi oradan hasar gördüğünü ifade eden vatandaşlar, elektriklerin gelip gitmesinden dolayı bir çok cihazın arızalandığını söylediler.

İlçede  son günlerde yaşanan elektrik kesintileri, vatandaşların tepkisine neden oldu. Sık sık yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle, bazı iş yerlerinde jeneratörler devreye girerken, bazı ev ve iş yerlerinde ise vatandaşın çaresiz kaldığı kaydedildi.

Vatandaşlar, “Sık sık elektrik kesintilerinin yaşanması hem işlerimizi olumsuz etkiliyor, hem de elektrikli cihazlarımız zarar görüyor. Gerekli önlemlerin alınarak bu kesintilere bir an önce son verilmesini istiyoruz” dediler.


Etiketler: Elektrik kesintileri vatandaşları çileden çıkarttı

Diğer YENİCE GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.