Bugün: 23.02.2019

Erol Kaba, Zonguldak Yayla Ortaokulu Müdürü oldu

Erol Kaba, Zonguldak Yayla Ortaokulu Müdürü oldu

İlçemiz Kayadibi Köyü’nden olup Zonguldak ilinde eğitimci olarak görev yapan hemşehrimiz Erol Kaba, Zonguldak merkezde bulunan Yayla Ortaokuluna müdür olarak atandı. Daha önce Zonguldak Merkez Asma İlköğretim Okulu’nda müdür olarak görev yapan Erol Kaba, Zonguldak Yayla Ortaokulu’nda yeni görevine başladı. 08.10.2018 18:21

 

Erol Kaba kimdir ?

26 Mayıs 1971  Karabük İli  Yenice İlçesi doğumlu..İlkokulu Yenice ilçesi Kayadibi Köyü ilkokulunda bitirdi.Ortaokul öğrenimimin ilk iki yılını Zonguldak Uzunmehmet Ortaokulu´nda okudum.Ortaokul 3.sınıf ve Lise öğrenimimi Gökçebey´de tamamladı.1989 yılında Gökçebey Lisesi birincisi oldu .Aynı yıl Atatürk Üniversitesi Erzincan Eğitim Fakültesi´ni kazandı.1993 yılında üniversiteden mezun oldu.1994 yılı şubat ayında Aksaray ili Gülağaç ilçesi Akmezar Köyü İlkokulu´nda göreve başladı.Daha sonra Zonguldak Merkez Saraycık 2. İlkokulu, Fatih İlkokulu ve Yeşiltepe İlkokulları´nda öğretmen olarak görev yaptı.

         2005 yılında müdür yardımcısı olarak Zonguldak Merkez Mithatpaşa Pfizer 50.Yıl İlköğretim Okulu´na atandı.2010 yılında Zonguldak Merkez Asma İlköğretim Okulu´nda müdür olarak görev aldı.2018 yılı Ağustos ayında da Yayla Ortaokulu müdürü olarak göreve başladı.Halen Yayla Ortaokulu’nda müdür olarak görev yapmakta..Evli ve 3 çocuk babası.

 

Diğer YENİCE GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.