Bugün: 22.02.2019

Esnaf Odasından bir hizmet daha

Esnaf Odasından bir hizmet daha

YENİCE Esnaf ve Sanatkârlar Odası yeni bir hizmete daha damgasını vurdu. Göreve geldiğinden bu yana esnaflara yönelik güzel hizmetlere imzasını atan Esnaf Odası Başkanı Cevdet Abaoğlu ve yönetimi, bu defa da KOSGEB ve Karabük İşkur İl Müdürlüğü ile işbirliği içine girdi ve Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verilmesinin anlaşmasını sağladı. 21.06.2018 21:02


  Yenice Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Cevdet Abaoğlu, gazetemize yaptığı açıklamada, bu anlaşmanın sağlanmasında emeği olan KOSGEB Karabük İl Müdürü Serhat Saygın ve Karabük İşkur İl Müdürü Çoşkun Güven ile kıymetli personellerine teşekkür ettiğini dile getirdi. Abaoğlu, Karabük Esnaf Odaları Birliği Başkanı Nurettin Tümen’e de yaptıkları çalışmalara verdiklerini katkıdan dolayı teşekkür etti.

  Esnafların, 09 – 12 Temmuz 2018 tarihleri arasında 4 günlük sürede kurs alacaklarını ve kurs sonunda KOSGEB’in hibe desteklerinden faydalanmaya yönelik sertifika almaya hak kazanacaklarını dile getiren Yenice Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cevdet Abaoğlu, “ Esnaflarımıza öncelikle hayırlı – uğurlu olsun diyorum. Tüm çabamız ve gayretimiz saygıdeğer esnafımız içindir. Esnafımız için çalışıyoruz ve çalışmaya ekimizle devam edeceğiz, gayret göstereceğiz. Esnaflarımız kurs ile ilgili başvurularını e-devlet üzerinden www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IIID=78 adresinden yapabileceklerdir. Başvurular, 3 Temmuz 2018 Salı günü akşamına kadar devam edecektir “ diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

 

Diğer YENİCE GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.