Bugün: 16.01.2019

MHP’nin Yenice Adayı Zeki Çaylı

MHP’nin Yenice Adayı Zeki Çaylı

Yenice’nin Ak Parti’den ihraç edilen Belediye Başkanı Zeki Çaylı 31 Mart yerel seçimlerine MHP adayı olarak katılacak. 30.12.2018 17:50

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sadir Durmaz yaptığı yazılı açıklama ile 15’i il olmak üzere MHP’nin 402 belediye başkan adayını duyurdu.

Açıklanan adaylar arasında Yenice için mevcut Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Ede yer aldı.

Yaklaşık 8 ay önce AK Parti’den ihraç edilen ve kısa bir süre önce de MHP’de başvuruda bulunan Yenice Belediye Başkanı Çaylı MHP Genel Merkezi tarafından aday olarak gösterildi.

Adaylığının netleşmesinden hemen sonra Meydan Haber’e konuşan Yenice Belediye Başkanı ve MHP Adayı Zeki Çaylı, “İnşallah hakkımızda hayırlı olur. Yük olmaya değil, yük almaya talibiz. İlçemizle ilimizle uyumlu bir şekilde güzel bir kampanya ve sıkı bir çalışma ile başarıya ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.

Çaylı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ise, “Bugün Milliyetçi Hareket Partisine başvurumuz olumlu neticelenmiştir.
Bu süreçte bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli olmak üzere, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a, Teşkilat İşleri Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’a, MHP Karabük İl Başkanımız Dr. Adem Kar ve Yönetime, MHP Yenice İlçe Başkanımız – kardeşim Ergün Karakırık ve Yönetime , bu süreçte yanımda ve yakınımda olan çalışma arkadaşlarıma, bizi hiç ama hiç yalnız bırakmayan saygıdeğer Yeniceli hemşerilerime, basınımızın güzide temsilcilerine çok ama çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Diğer YENİCE GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.