Bugün: 18.01.2019

OBM Zekeriya Beyazlı Karşıyaka Mahallesinde İncelemelerde bulundu

OBM Zekeriya Beyazlı Karşıyaka Mahallesinde  İncelemelerde bulundu

İlçemizin önemli yerleşim yerinden Karşıyaka mahallesine Ak Parti İlçe Başkanı Yılmaz Kırık Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı, Yenice Orman İşletme Müdürü Vekili Serhat Sugeçti Karşıyaka Mahallesi Çamlık ormanını yerinde inceleyerek. Bu bölgenin değerlendirilmesi noktasında bir dizi çalışma başlattılar.14.09.2018 11:00

 
 

 
Ak parti İlçe Başkanı Yılmaz Kırık gazetemize yaptığı kısa değerlendirmede.
 
Öncelikle bu mahallemize Şehir Ormanı çalışmalarına başlandı. İçerisinde bir dizi sosyal tesisi barındıracak olan olan Şehir Ormanı. Kafeterya,Dinlenme Tesisi, Oturma Alanları. Ve bir Halı Saha yı da içinde barındıracak olan projenin çalışmalarına başlanıldı.
 
Ayrıca Karşıyaka Mahallesinin yıllardır çözülemeyen ve her iktidar döneminde vaat verilen 2/B sorununun yerinde incelemiş ve çözüm yolları ile ilgili çalışmalara start verildi.
2/B sorununun en kısa zamanda çözümü için yeni çıkan imar yasası ile ilgili çalışmalarında başlanıldı.
Belediye sınırları içerisinde bulunan ve merkeze çok yakın olan Karşıyaka mahallesi vatandaşlarımızın dinlenebileceği, streslerini atabileceği güzel bir yer olacak. İlçemizin her yerinde sorunlu bölgelerin sorunlarını çözmek üzere hızlı adımlar atıyoruz. Özellikle Karşıyaka, Yirmibeşler ve Fatih mahallesinde  2/B sorunu bulunan hemşehrilerimizinde çıkan imar yasası ile birlikte çözüme kavuşacaktır.
Kırık açıklamasının devamında ilçemize iadeyi ziyarette bulunan Sayın Orman Bölge müdürümüze teşekkürlerimi sunuyorum. Dedi
 
 
 
 
 
 


Diğer YENİCE GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.