Bugün: 18.01.2019

Orman Kooperatif Başkanlarıyla İstişare Toplantısı Yapıldı

Orman Kooperatif Başkanlarıyla İstişare Toplantısı Yapıldı

ZONGULDAK- Bartın ve Karabük İlleri ve İlçeleri Tarımsal Kalkındırma Kooperatifleri Üst Birlik Başkanlığı ile Yenice Orman İşletme Müdürlüğü tarafından 2018 yılı üretimi ve çalışmalarla ilgili bir istişare toplantısı düzenlendi. 09.01.2018 13:17

 

 

 

 

Toplantıya, Yenice Orman İşletme Müdürü Erdinç Kurt, Müdür Yardımcısı Serhat Sugeçti, İşletme Şefleri, Üst Birlik Başkanı Sabri Özgün ve AK Parti İlçe Başkanı Yılmaz Kırık ile kooperatif başkan ve yöneticileri katıldı.

Orman İşletme Müdürlüğü Salonu’nda yapılan toplantının açılış konuşmasını Orman İşletme Müdürü Erdinç Kurt yaptı. Kurt, 2017 yılında yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler vererek  2018 yılında da yapılacak çalışmaları değerlendirdi. Üst Birlik Başkanı Sabri Özgün’de yaşanan sıkıntıları dile getirerek sıkıntılarla ilgili olarak Üst Birliğin çalışmalarını anlattı. 2017 yılında yaşanan sıkıntıların, 2018 yılında yaşanmaması dileklerinde bulundu. Yaşanan sıkıntılarla ilgili olarak söz alan AK Parti  İlçe Başkanı Yılmaz Kırık, Yenice’nin ana geçim kaynağının da ormanlar olduğunu söyledi. Kırık; “Yenice bizim, İşletme bizim. şikayeti ortadan kaldırmamız gerekir. Bize en fazla  zarar veren şikayet mekanizması.” diyerek sözlerini tamamladı.

Kooperatif yöneticileri de sorunlarını dile getirdiler.

 

Diğer YENİCE GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.