Bugün: 18.01.2019

YENİCE’NİN SESİ GAZETESİNDEN AÇIKLAMA

YENİCE’NİN SESİ GAZETESİNDEN AÇIKLAMA

Bir önceki sayımızda Belediye Başkanı Sayın Zeki Çaylı hakkında yaptığımız habere istinaden Belediye Başkanı Zeki Çaylı aşağıdaki açıklamayı yapmıştır. 14.09.2018 10:58

 

 

ATTIĞINIZ ÇAMUR ZEKİ ÇAYLI’YA YAPIŞMAZ

 

Yenice Belediyesine haziran ayında Müfettiş gelmiş Belediye başkanı ve meclis üyelerinin yazılı savunmalarını istemiştir. Bu elbette önemli bir haberdir, her fırsatta namus, şeref haysiyet ve dürüst siyasetten bahseden Belediye Başkanı Zeki Çaylı müfettişin geldiğinden bu yana tek bir açıklama dahi yapmamış, kamuoyu bilgisiz bırakılmıştır.

 

YENİCE BELEDİYESİNE MÜFETTİŞ NEDEN GELDİ ?

BELEDİYE BAŞKANIN VE MECLİS ÜYELERİN YAZILI SAVUNMASINI NEDEN İSTEDİ ?

 

 

“İçişleri Bakanlığının göndermiş olduğu müfettişin incelemesinin sonucunda Belediye Başkanının çok sayıda maddeden, meclis üyelerinin birkaç maddeden savunmalarının istenmiş olmasına istinaden Dosyası Kabarık ifadesi yer almıştır.

 

İçişleri Bakanlığı müfettiş yollamış. Ciddi bir denetim geçirmiş olan belediyeye müfettiş gelmesi sorun teşkil etmiyor, ne yazık ki dosyası kabarık ifadesi sorun teşkil ediyor.

 Gazeteci halkı bilgilendirmek zorundadır. Hiç kimseyi ayırmadan haber yapıyoruz, Mesleğimizi icra ediyoruz.

Bunun iftira neresindedir?

 

Yukarıda açıklamamızı yaptık, Sayın Belediye Başkanı Zeki Çaylı kamuoyuna hangi maddelerden savunma verdiğini bir an önce açıklayacağını ümit ediyoruz.

Bizleri Namus ve Şeref fukarası olarak lanse etmiştir. Biz bu ifadeyi aynen iade ediyoruz.

Diğer YENİCE GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.