Bugün: 17.12.2018

YENİCE PLATFORMU'NDAN KARABÜK'TE BİR DİZİ ZİYARET

YENİCE PLATFORMU'NDAN KARABÜK'TE BİR DİZİ ZİYARET

HES konusunda harekete geçen Yenice Platformu geçtiğimiz cuma günü de bir ziyaret dizisi gerçekleştirdi. 13.02.2018 09:57

 

Cuma günü önce Kaymakam Muhamet Fatih Demirel ve Yortan Belediye Başkanı Yılmaz Tiryaki ziyaret edildi.

Ardından Karabük'te İYİ Parti İl Başkanlığı, CHP İl Başkanlığına ziyarette bulunuldu. Daha sonra BRTV'de kısa bir program yapıldı. Ardından Karabük Postası ve Karabük Haber Gazeteleri ziyaret edildi.

Bünyesinde 12 yöre  derneğini barındıran Karünder Derneği ile Ovacılıklar ve Eskipazar  Derneklerinin başkanları ziyaret edildi. Üç dernek de HES konusunda destekçi oluklarını  belirtiler ve yapılacak her türlü çalışmaya  katkı vereceklerini bildirdiler.

Bölgenin Sesi ve Batı TV ziyaretleriyle ziyaret dizisi son buldu. Önümüzdeki günlerde de Adalet ve Kalkınma Partisi, MHP, SP ile meslek odaları ve sivil toplum örgütleri ziyaretlerinde bulunulacak.

Platform gelişmelere göre Ankara ziyareti de programlayacak. Ankara programı gerçekleşirse, bölge milletvekilleri ve siyasi partiler de ziyaret edilecek.

KARABÜK BASINI VE KAMUOYUNA TEŞEKKÜR

Yenice Platformu, HES olayının ortaya çıkmasıyla büyük bir destek veren Karabük  yazılı ve görsel basını ile internet sitelerine teşekkür etti. Platform ayrıca, Karabük ziyaretinde kendilerini desteklediklerini bildiren Karabüklülere de teşekkürlerini sundu.

 

Diğer YENİCE GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.