Bugün: 22.02.2019

Yeniceli Muhtarlarımız Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

Yeniceli Muhtarlarımız Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 43.Muhtarlar Toplantısında Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden gelen mahalle ve köy muhtarları ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya geldi. 15.01.2018 17:40

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi´nde gerçekleştirilen mahalle ve köy muhtarları ile buluşma toplantısına ilçemizden katılan  Özal Mahalle Muhtarı Murat Bağbaşı, Kaleköyü Muhtarı Erdal Eyi, Kadıköy Muhtarı Dursun Ustacık ve Ibrıcak Köyü Muhtarı Mehmet Arat Yenicelilerin selamını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletti.

Gazetemize  daveti değerlendiren Yeniceli Muhtarlar , "11 Ocak 2018 tarihinde  Ankara Gölbaşı’ nda İçişleri Bakanlığı tarafından verilen kahvaltıda bulusuldu. Buradan araçlarla külliyeye hareket edildi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi´nde muhtarlara seslenen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ı dinledikten sonra yemeğe geçtik. Külliyenin salonunda Cumhurbaşkanımız ile beraber yemek yedik. Yeniceli  muhtarlar olarak bir süre ayak üstü görüştük. Karabük’ün Yenice ilçesinden  geldiğimizi Yenicelilerin  selamını getirdiğimizi kendilerine ilettik. Selamı alan Cumhurbaşkanımız  tüm Yeniceli hemşehrilerimize bizler aracılığıyla selamlarını iletti.  Ayak üstü görüşmemizin sonunda kendileri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdik. Daha sonra Külliye´nin içerisini gezdik. " Dediler.

 

 

Diğer YENİCE GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.