Bugün: 18.01.2019

Yeniceliler Derneği görev bölümünü yaptı

Yeniceliler Derneği görev bölümünü yaptı

Geçtiğimiz günlerde kongresini yapan Zonguldak’ta kurulu bulunan ve aktif olan Yeniceliler Eğitim, Kültür, Turizm, Spor Ve Yardımlaşma Derneği’nin görev dağılımı da yapıldı. 08.11.2018 22:02

 

Dernek binasında yapılan   toplantıda, yeni yönetim kurulu görev dağılımı şu şekilde oluştu ;  Başkan  Yaşar Karaman  Başkan Vekili Bülent Bağbaşı,  Genel Sekreter Satılmış Doruk ,  Teşkilat Sekreteri İmdat Akbıyık,   Sayman Mevlüt Davul,  Üye, İlyas Kayalı, Sabahattin Davul, Olgun Kaymaz, Serkan Akça, Aytekin Çakır, Şahin Bostancı.

3 yılık yeni dönemde dernek faaliyetlerini arttırarak devam edeceklerini ve yeni projeler üreteceklerini belirten  Karaman, “4 Kasım 2018 Pazar günü yapılan 13.Olağan genel kurulda derneğimizin tüzüğünde yapılan değişikler doğrultusunda; Eğitim, Kültür, Spor ve Turizm konularına da önem verilmesine etkinlikler düzenlenmesine ve oluşan görev dağılımı ile yenicemizin tanıtımı başta olma üzere tüm yönetim kurulu ve Dernek üyelerinin işbirliği içerisinde görev yapmalarının doğrultusunda görevlendirdik. Yeni Yönetim Kurulu üyelerimizin başta Yenicemize büyük Zonguldak’ımıza ve Ülkemize hayırlar getirmesini cenabı Allah’tan niyaz ederim.” dedi.


Diğer YENİCE GÜNDEMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.