Bugün: 14.12.2018

BAŞKAN SEMERCİ RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI

BAŞKAN SEMERCİ RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI

Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. 13.06.2018 16:50

Başkan Semerci mesajında, “ On bir ayın sultanı Ramazan Ayını tüm halkımızla beraber Devrek ilçemizde çeşitli etkinliklerimizle ve sokak iftarlarımızla idrak ettik. Rahmet, mağfiret ve cehennem azabından kurtuluş ayı olan Ramazan Ayını uğurlarken bir bayramı daha hep birlikte sevinçle karşılaşıyoruz. Ramazan Bayramı’nın ülkemizin birlik ve beraberliğine, dünya üzerindeki Müslüman kardeşlerimize yapılan zulümlerin son bulmasına vesile olmasını temenni ediyor, baba ocağından uzakta ülkemizi kahramanca savunan Mehmetçiğimize Yüce Allah’tan güç kuvvet diliyorum.

Bayramın 1.günü olan 15 Haziran 2018 Cuma günü saat 10.30’da Belediye Kültür Evi Bahçesinde (Eski Anaokulu bahçesi) vatandaşlarımızla bayramlaşacağız. Bayramlaşma heyecanı ve coşkusunu hep birlikte yaşamak için İlçe Kaymakamlığımızla birlikte düzenlediğimiz bayramlaşma programımıza tüm halkımızı davet ediyorum.

Kıymetli hemşerilerimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle tebrik ediyor, huzur ve sağlık içerisinde, sevgi dolu nice bayramlara erişmeniz dileklerimle selam, saygı ve muhabbetlerimi sunuyor, esenlikler diliyorum” dedi.

DEVREK ŞEHİR MEZARLIĞINDA KUR’AN-I KERİM OKUTULACAK

Devrek Belediyesi tarafından geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda bayramın birinci günü olan 15 Haziran 2018 Cuma günü bayram namazının hemen ardından sabah saat 06.30’da Devrek Şehir Mezarlığı’nda Kur’an-ı Kerim okutulacak.

Diğer ZONGULDAK haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.