Bugün: 19.02.2019

BASTON VE KÜLTÜR FESTİVALİ KOMİTESİ TOPLANDI

BASTON VE KÜLTÜR FESTİVALİ KOMİTESİ TOPLANDI

Bu yıl 29.su düzenlenecek olan Uluslararası Devrek Baston ve Kültür Festivali Komitesi toplandı. Komite toplantısı, Devrek Kaymakam Vekili Mehmet Soylu ve Belediye Başkanı Mustafa Semerci başkanlığında gerçekleştirildi.01.08.2018 15:28


Baston ve Kültür Festivali çerçevesinde yapılacak olan etkinlikler komite üyelerine slayt olarak gösterildi, etkinlikler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Bu yıl düzenlenecek olan 29. Uluslararası Devrek Baston ve Kültür Festivali’nin, kültürel etkinlikler çerçevesinde olması gerektiği konusunda ortak karar alındı. 


Festivalde ünlü sanatçılarımız Uğur Işılak 18 Ağustos Cumartesi günü, Öykü Gürman ise 19 Ağustos Pazar Günü konser verecek. Baston ve Kültür Festivalinin alt teması, “ Mesut Özil’e Sahip Çıkıyoruz” olarak belirlendi.

Komite toplantısına, İlçe Kaymakam Vekili Mehmet Soylu, Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Kazkondu, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yumurtacı, Devrek Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İsmet Akdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Turan, Devrek Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Orbay Tolga Akıncı, Devrek Baston ve El Sanatları Kooperatifi Temsilcisi, Devrek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Temsilcisi, baston ustaları ile daire müdürleri katıldı.

 

Diğer ZONGULDAK haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.